O nás

Vzdelávacie centrum KRTKO a jeho kamaráti

Ahojte! My sme KRTKO

Vzdelávacie centrum KRTKO

Je centrum, ktoré spolupracuje s rôznymi organizáciami, odborníkmi a tiež vzdelávacími inštitúciami v rámci komplexného prístupu k deťom a rodičom vo všetkých vekových kategóriách. Špecializujeme sa svojou činnosťou najmä na vek od narodenia až po vek adolescencie.

Svojimi aktivitami (INDIV.INTERVENCIE a SKUPINOVÉ odborne realizované ucelené programy) sa orientuje najmä na vekovú kategóriu detí predškolského a mladšieho školského veku (MŠ, ZŠ) v celom širšom okolí Trenčína bez obmedzenia zriaďovateľa. Pracujeme s deťmi s bežným vývinom , nadanými , bystrými , ale aj  s deťmi so zdravotným obmedzením , postihnutím či s rizikovým vývinom.

V našom detskom vzdelávacom centre „KRTKO“ pracujeme s viacerými zaujímavými, inovatívnymi edukačnými metódami. Disponujeme elánom a motiváciou, ktorú využívame pri individuálnej práci s deťmi na stimuláciu ich rozvoja. Nie len samotné centrum, ale najmä spôsob práce dodáva týmto službám vyššiu mieru efektivity a originality. Preto je samozrejmosťou, že u Nás k deťom sa maximálne snažíme pristupovať individuálne, prispôsobujeme sa ich tempu, možnostiam.

Neoddeliteľnou súčasťou Krtka je aj komunita rodičov detí a pedagógov, ktorí nás pravidelne navštevujú za účelom konzultácií a poradenstva pri výchove a vzdelávaní deti/žiakov.

Komunitná činnosť je realizovaná aj prostredníctvom Nášho občianskeho združenia Vzdelávacie centrum KRTKO a jeho kamaráti.

"Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Donec sollicitudin molestie malesuada. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Donec sollicitudin molestie malesuada."

Jessica & Ron – Couple: Age 34 & 38

"Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec"

Brad: Age 27

"Nulla porttitor accumsan tincidunt. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Proin eget tortor risus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat"

Jane – Mother: Age 36